

Dostęp do najnowszej wiedzy i danych
- poznaj najnowsze raporty, analizy i wyniki badań, w tym m.in. badanie składu frakcji podsitowej odpadów komunalnych
- zyskaj dostęp do eksperckich rekomendacji dotyczących kierunków inwestycji i strategii odzysku surowców

Spotkania z liderami branży
- Weź udział w panelach i debatach z dyrektorami, instytucjami publicznymi
i publicznymi - zdobywaj praktyczne inspiracje i poznaj najlepsze praktyki z zakresu GOZ
i zastosowań produktów z recyklingu

Nawiązywanie relacji i współpracy
- Forum to idealna przestrzeń do networkingu i budowania relacji międzysektorowych
- skorzystaj z nieformalnych rozmów i kuluarowych dyskusji, które często prowadzą do realnych partnerstw.

Wpływ na przyszłość branży
- Twoja obecność to realny wkład w kształtowanie polityk środowiskowych i gospodarczych
- wnioski z wydarzenia znajdą się w Raporcie Punkt Zero Recyklingu w Polsce 2.0, który będzie punktem odniesienia dla decydentów i inwestorów.

Wspólnota ludzi z misją
- spotkaj osoby, które – tak jak Ty – wierzą w realne zmiany w zakresie recyklingu
- dołącz do społeczności, która nie tylko mówi o zmianie – ale ją tworzy.

Wzmocnienie wizerunku i promocji firmy
- zaprezentuj swoją firmę w gronie najważniejszych graczy branży recyklingu
- wykorzystaj obecność na Forum do budowania rozpoznawalności, nawiązywania kontaktów z potencjalnymi klientami i partnerami
Forum Recyklingu to największe spotkanie w branży od lat, w którym uczestniczą wszyscy najważniejsi interesariusze branży recyklingu w Polsce. Wydarzenie odbędzie się już po raz kolejny pod hasłem „Recykling musi działać2”. Jego organizatorem jest czasopismo „Energia i Recykling”, wydawane przez firmę Abrys.
Forum Recyklingu przyciąga liderów sektora, przedsiębiorców, ekspertów i przedstawicieli administracji publicznej. Sześć tematycznych paneli dyskusyjnych umożliwi uczestnikom zdobycie wiedzy na temat kluczowych zagadnień w branży. Forum to nie tylko debata o problemach. To również inspirujące rozwiązania, które będą kształtować przyszłość branży. Podczas wydarzenia nawiążą się liczne współprace, a rozmowy kuluarowe pozwolą na wymianę doświadczeń i pomysłów.
Forum to nie tylko debata o problemach. To również inspirujące rozwiązania, które będą kształtować przyszłość branży. Podczas wydarzenia nawiążą się liczne współprace, a rozmowy kuluarowe pozwolą na wymianę doświadczeń.
Uczestnicy Forum uczestniczą także w uroczystej wieczornej kolacji, podczas której wręczane są nagrody w konkursie „Ekoodpowiedzialni w biznesie”. W jego ramach wyróżniane są przedsiębiorstwa za ich proekologiczne inicjatywy.
Podczas Forum Recyklingu zaprezentujemy kluczowe wyniki ogólnopolskiego badania morfologii odpadów z tworzyw sztucznych i metali. Analiza objęła aż 37 instalacji komunalnych z całego kraju, uwzględniając specyfikację techniczną linii sortowniczych oraz różnorodność zabudowy.
Dzięki szczegółowym badaniom granulometrycznym i morfologicznym, po raz pierwszy na taką skalę wskażemy realny potencjał wzrostu poziomów recyklingu frakcji selektywnej. Uzyskane dane zestawiliśmy bezpośrednio z wyzwaniami, jakie niosą ze sobą system kaucyjny, Rozszerzona Odpowiedzialność Producenta (ROP) oraz unijna dyrektywa PPWR. To unikalne opracowanie, które wejdzie w skład 3. edycji raportu „Punkt Zero – Recykling w Polsce”, pozwoli wyznaczyć nowe rekomendacje dla optymalizacji procesów technologicznych i poprawy efektywności ekonomicznej instalacji w realiach dynamicznych zmian prawnych.
Forum Recyklingu to spotkanie ekspertów, miejsce prezentacji inspirujących pomysłów i realnych rozwiązań dla branży recyklingowej
Do zobaczenia!
KONTAKT

















































